Трамп може оголосити надзвичайний стан через стіну на кордоні з Мексикою

Трамп може оголосити надзвичайний стан через стіну на кордоні з Мексикою Об этом сообщает novostinovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

? — , ,

Під час прес-конференції після зустрічі з демократами у Конгресі Дональд Трамп визнав, що він розгляне питання про оголошення надзвичайного стану в країні, щоб допомогти зібрати кошти для будівництва стіни

Про це повідомляє ABC News.

Разом з тим, президент США не уточнив деталі такого процесу.

Посилаючись на джерела, телеканал повідомляв, що у випадку оголошення надзвичайного стану стане можливим перенаправлення коштів з бюджету міноборони США на фінансування стіни без дозволу Конгресу.

При цьому експерт з питань бюджету Тодд Гаррісон зауважив, що фінансування будівництва стіни таким чином є незаконним.

“Це протизаконно — використання грошей для цілей, відмінних від тих, на які вони були спрямовані, без отримання попереднього дозволу Конгресу. Я не думаю, що оголошення надзвичайної ситуації в цьому випадку могло б змінити ситуацію”, — заявив Гаррісон.

В Демократичній партії додали, що використовувати надзвичайний стан для побудови стіни на кордоні з Мексикою, “абсолютно неприйнятно”. Демократи, ймовірно, будуть оскаржувати дії адміністрації в суді.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Tramp_mozhe_ogolositi_nadzvichainii_stan_cherez_stinu_na_kordoni_z_Meksikoyu_352005.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя